Ortalama bir düğünde gelin ve damadın sadeceplanlama için harcadığı minimum süre 230 saattir. Yine bir düğünde ortalama görev alacak tedarikçi firma sayısı minimum 10'dur.

Yoğun iş temponuz icinde; Dekor, Ses, Işık, Video, Fotograf, Çiçek, Davetiye ve Mekan Seçimi icin tüm görüşmeleri tek başınıza yapacak; müsaitlik bilgilerini derleyip, teklifleri karşılaştıracak kadar bol zamanınız var mı ? Hangi çiçekçi ve hangi dekor firması hayalinizi yansıitacak ? Tüm bu firmaları değerlendirecek ve koordine edecek vaktiniz yoksa: yıllardır sektörün en iyi mekan ve tedarikçileri ile omuz omuza çalışmış uzman bir ekibin düğününüzü planlamasına izin vermelisiniz.

Brides Project ekibi tüm bu görevleri üstlenerek, sektördeki otel ve tedarikçi firmalarla yıllar süren ilişki ve tecrübesi sayesinde size para ve zaman kazandıracaktır. Düğün için ayırdığınız bütçeye uygun analiz yaparak, sektörün yeni teknolojilerini; ekibin yaratıcı fikirleri ile birleştirerek beğeninize sunacaktır.
 

"...Daha önce evlenmemiş hiçkimse, aslında düğünler için yapılması gereken çok şey olduğunu farketmez. Uygun mekan seçimi, doğru dekor ve konseptin oluşturulması, davetli listelerinin hazırlanması, ses ışık hizmetleri, şarap listesi, ulaşım, menü tadımı ve koordinasyon toplantılarına kadar onlarca detay; hem gelin, hem de damat için büyük güne hazırlanıken gönüllerince keyfini çıkarmalarına engeldir. Planladığımız onlarca düğün davetinden sonra hiçbir gelin, tüm yapılanları nasılsa tek başına da halledebileceklerini söylemedi..." 

 

Recent Blog Posts