sevdatasci.jpg                                                                                                  

Sevda Taşcı
 

Düğün Planlama Uzmanı Sevda Taşcı, Çırağan Palace Hotel Kempinski Halkla İlişkiler ve Dedeman Holding Halkla İlişkiler departmanlarındaki eğitimlerinden sonra İstanbul Üniversitesi Turizm bölümünden mezun olur. 2 yıldır üyesi olduğu Young Skal International Turizm Kulübü Yönetim Kurulundaki görevine de ara vererek, uluslararası marketi tanımak üzere 2001 yılında Londra'ya yerleşir.

7 yıllık Londra deneyimine; defalarca "The Best Hotel" ödülüne layık görülen "The  Landmark Hotel" ‘de Ziyafet Operasyon ile baslar. 2004 yılında Northumbria Universitesi Uluslararası İşletme Master'ını tamamlar. 2004 yılından itibaren çalıştığı uluslararası şirketlerindeki  Ziyafet Satış  Ziyafet Operasyon, Düğün Planlama, Toplantı & Kongre Satış ve Operasyon hizmetlerini dahil ederek uluslararası markette uzmanlık kazanır. 2007 yılında Türkiyeye döner.

Conrad Hotel Istanbul ve Four Season Hotel at the Bosphorus açılış ofisi itibariyle Ziyafet Satış Bölümlerinde görev alarak; uluslararası uzmanlık kariyerini, Türk düğün ve davet kültürü ile harmanlar.

2011 yılından bu yana TC. Istanbul Kültür Üniversitesi Turizm Bölümünde İşyeri Uygulamaları, Dekorasyon ve Konukla İletişim dersleri vermektedir.

15 yılı aşkın kariyerinde sayısız düğüne imza atmış olan Sevda Taşcı, kalpten mükemmeliyetçi yaklaşımı ile “Brides Project” in kurucusudur.

Recent Blog Posts